Дружина черкаського ДАІшника вбила семирічного сина?

29 квітня 2015, 09:03

252571

Черкаські правоохоронці розкрили вбивство семирічного сина співробітника ДАІ.

Про це на прес-конференції заявив начальник міліції Черкаської області Владислав Пустовар,  пише "Комсомольська правда" з посиланням на власні джерела.

- Вбивство розкрито, особі оголошено підозру, вона затримана. Очевидно, що вбивство було скоєно з необережності, - зазначив Пустовар.

Нагадаємо, страшне вбивство першокласника відбулося 3 березня в квартирі майора ДАІ. Семирічного хлопчика виявила його бабуся, яка прийшла посидіти з дитиною. Маму хлопчика, Наталю К., знайшли у ванній зі зв'язаними скотчем ногами. Міліції жінка розповідала, що в її будинок увірвалися троє грабіжників, всі вони були в масках, відкрили двері своїм ключем, вимагали гроші, а коли не знайшли, задушили дитину.

- Вже тоді ми засумнівалися в правдивості слів жінки і з'явилася версія, що історію з пограбуванням Наталія придумала, щоб замести сліди. Приміром, серед показань були відверто дивні речі - грабіжники були в бахілах, а душили хлопчика руками його матері... Однак, доказів не було - необхідно було дочекатися закінчення експертиз, - розповіло джерело в правоохоронних органах. - Міліціонери провели негласні слідчі дії, а в квартирі жінки встановили прослуховування. Отримавши результати експертизи, стало очевидно, що хлопчика вбила його матір.

За словами джерела, найближчим часом буде проводитися експертиза на осудність, оскільки цілком імовірно, у жінки можуть бути психічні розлади.

Поділитись

Коментарі

Вгору