У Черкасах зростуть тарифи на водопостачання та водовідведення

29 квітня 2015, 09:24

вода

Наприкінці березня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, ухвалила рішення про частковий перегляд тарифів для 40 водоканалів України. Серед них – КП “Черкасиводоканал”. Передбачається зростання у межах від 4% до 100% по усіх містах. У Черкасах тарифи зростуть, але не набагато.

Як зазначають у службі обліку реалізації води та стоків КП “Черкасиводоканал”, тариф на водопостачання та водовідведення  зросте трохи більше ніж на 9 %, і становитиме  4, 284 грн (вода) і 4,092 грн (стоки)  за куб з ПДВ. Тариф почне діяти із 1 травня 2015 р.

Водоканалівці зазначають, що коригування тарифів пов’язане зі зростанням вартості на електроенергію, яка подорожчала на 30 %. Однак попри це тариф на послуги водопостачання та водовідведення у Черкасах – один з найменших в Україні.

Поділитись

Коментарі

Serg сказав:

Чого лапшу на вуха вышати. Вартість електроенергії ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ за отанній місяць зросла на 1,2% а з початку року на 3%. Підвищення вартосты електренергії для населення ні як не впливає на вартість води.

Вгору