Драбівчанин видурив у жінки понад 60 тисяч гривень

17 січня 2017, 21:16

гроші

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене повторно та за попередньою змовою групою осіб.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в жовтні 2016 року драбівчанин разом зі спільниками вдався до телефонного шахрайства. Так, вони подзвонили до жінки і від імені її внука повідомили про те, що він вчинив правопорушення та затриманий працівниками поліції.

Для звільнення родича від кримінальної відповідальності жінці було запропоновано передати суму грошей у розмірі 30 тисяч доларів США. На виконання злочинного наміру в жовтні 2016 року злочинець зустрівся із потерпілою. Під час зустрічі обвинувачений, виконуючи умови попереднього зговору, повідомив потерпілу про начебто перераховані ним 600 доларів США її онуку, який, за словами злодія, був його знайомим, чим викликав довіру потерпілої, внаслідок чого отримав від останньої 20 тисяч грн. та 1 571 долар США, що в перерахунку до офіційного курсу валют становить 41 003 грн. 10 коп.

Після цього драбівчанин разом із співмешканкою перерахували 13 тис. грн. на рахунок, який вказала невстановлена слідством особа, 3 400 грн. витратив на придбання одягу та взуття, а 3 600 грн. та 1 571 доларів США заховав вдома.

Внаслідок протиправних дій злочинців потерпілій було завдано матеріальної шкоди на загальну суму 61 003 грн. 10 коп.

3 січня обвинувальний акт відносно злодія направлено до Драбівського районного суду. Чоловіку загрожує покарання до 3 років позбавлення волі.

За інформацією прес-служби Золотоніської місцевої прокуратури

Коментарі

Вгору