Дорожники Черкащини забезпечили проїзд дорогами державного значення

23 січня 2019, 11:45

Дорожники Черкащини забезпечили проїзд дорогами державного значення

З вечора 22 січня на території Черкащини розпочався сильний сніг. Роботи з ліквідації засніженості та слизькості на дорогах загального користування державного значення оперативно розпочалися з вечора 22 січня і продовжуються зараз. Станом на ранок 23 січня в області випало в середньому понад 10 см снігу.

Протягом ночі на ліквідації засніженості та слизькості на дорогах загального користування державного значення працювали більше 80 одиниць спецтехніки та механізмів підрядних організацій Служби автомобільних доріг у Черкаській області. За ніч на обробку дорожнього покриття використано понад 320 тонн піщано-соляної суміші. Особлива увага приділяється автошляхам міжнародного значення - М-05 Київ-Одеса та М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка.

Станом на ранок 23 січня у Черкаській області забезпечено проїзд автотранспорту автомобільними дорогами загального користування державного значення, без заторів та обмежень. Але через безперервні снігопади, покриття автодоріг залишається засніженим, а тому техніка працює безперервно, всі дорожні підрозділи працюють у посиленому цілодобовому режимі роботи.

 

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Коментарі

Вгору