Дорогу у Смілі почнуть ремонтувати наприкінці квітня

10 квітня 2018, 19:26

Дорожній фонд уже працює і до нього надходять кошти з державного бюджету Зокрема, на ремонт доріг місцевого значення Черкащини з нього спрямують 391 мільйон гривень, повідомив заступник очільника області Костянтин Омаргалієв під час наради з керівниками профільних служб та департаменту області, пише "Діловий регіон".

Відповідні кошти спрямують і на ремонт доріг у Смілі.

– Було прийняте рішення підставити Смілі плече та виділити кошти з Дорожнього фонду саме на ремонт найпроблемнішої для водіїв частини комунальної дороги Н-16 Золотоноша-Умань, що проходить через місто, – сказав посадовець. – Йдеться про спрямування на ремонт трьох вулиць, які належать до аварійної ділянки дороги, 24 мільйонів гривень. Ще 9 мільйонів гривень спрямують з бюджету Сміли. Відповідне рішення днями ухвалили на сесії місцеві депутати. Відзначу, Дорожній фонд передбачає спрямування до 20 % від виділеної на область суми саме на ремонт комунальних доріг.

Роботи на дорозі обіцяють розпочати відразу по завершенню тендеру. Він стартує у другій половині квітня.

 

 

 

Сергей сказав:

Преобретите свою технику .Асфальт уклад чики,котки. Асфальтный завод под боком. Но сдесь .кроется большая коррупция. Зачем нам своё ,когда можно отмыть хорошие деньги на (тендере).

Володимир сказав:

А коли зробите Білазерську об`їзну і дорогу на Канів і Корсунь через Мошни???

Oleg сказав:

Коли мордатих чиновників почнуть вішати за яйця

Вгору