Допоможи бабусі: на Черкащині пройшов «добрий» флешмоб

05 вересня 2019, 16:10

Маленькі добрі вчинки кожного – велика благодійна справа. У Міжнародний день благодійності Черкащина вже вп’яте долучається Всеукраїнського флешмобу #Letshelpbabusya. Цього разу волонтери допомогли оплатити покупки близько 60 людям похилого віку, - каже директор Департаменту соціального захисту населення Руслан Чикало та додає, що брали участь у доброчинному флешмобі й пересічні жителі області.

Ініціював проведення флешмобу 2018 року міжнародний благодійний фонд Lets Help. Нині він проходить вже вшосте. Його мета не тільки одномоментно допомогти оплатити покупки бабусі чи дідуся, а загалом привернути увагу громади до проблем людей похилого віку. Сьогодні долучилися до флешмобу #Letshelpbabusya 21 область України, зокрема, й Черкащина.

– Приємно, що кожного разу в нас більшає кількість локацій, кількість волонтерів та простих пересічних громадян, які у цей день беруть участь у флешмобі, – каже посадовець. – Крупи, олія, овочі, фрукти – наші волонтери допомагали оплачувати продовольчі покупки дідусям та бабусям. Зазвичай, вартість такого кошика не перевищувала 200 гривень. Цього разу наші волонтери працювали на 5-ти локаціях. Зокрема уже традиційно по Черкасах у магазинах «Моллі» та «Делікат+», які нам допомагають з проведенням флешмобу, а також у двох селах Черкаського району – Вергунах та Білозір’ї та Костянтинівці Смілянського району. Доєдналася до такої волонтерської роботи й ВГО «Рух за рівні можливості» під керівництвом Ольги Журавльової.

Стартував флешмоб о 10 ранку. Відтоді встигли допомогти з покупками близько 60 пенсіонерам на 7,8 тис. грн. Руслан Чикало додав, що така своєрідна фінансова підтримка хоч трішки покращить життя старшого покоління, а головне – зверне увагу молоді на проблеми людей похилого віку.

– Упевнений, разом ми зможемо все!, – підсумував він.

За інформацією Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Капитолина :

Это здорово, Но, все же, государство должно лучше заботиться о стариках.

Вгору