Доньку Леги поновили на роботі

26 грудня 2014, 16:26

1

У судовій тяганині поновлення на роботі доньки колишнього ректора Черкаського державного технологічного університету Юрія Леги Наталії поставлено крапку. Про це сама позивачка повідомила в коментарі «Прочерку».

– Суд задовольнив позов частково – мене поновлено на роботі з виплатою заробітної плати, у виплаті моральної шкоди відмовлено, – повідомляє Наталія Юріївна.

Нагадаємо, пані Наталія вимагала поновити її на роботі в ЧДТУ, виплатити їй середню заробітну плату за час вимушеного прогулу та стягнути моральну шкоду.

– Це – перемога справедливості, незважаючи на кипу неправдивих свідчень, які змушували озвучувати свідків посадові особи ЧДТУ. Приємно усвідомлювати, що не всі судді корумповані, і які б стереотипи наразі не склалися в нашому суспільстві, відстоювати свої права в суді беззаперечно варто, – переконує донька екс-ректора.

Нагадаємо, Наталію Юріївну на початку вересня звільнили з роботи, мотивуючи це тим, що вона на той час навчалася в докторантурі, а отже, могла працювати викладачем лише за сумісництвом. При цьому сама Наталія Юріївна наголошувала, що подала заяву на відрахування із докторантури ще в липні. Більше того, у справі є навіть наказ ректора про її відрахування, але підписаний, за твердженням університетських чиновників, на підставі заяви, вчасно не проведеної через канцелярію вишу. Після цього наказу, згодом скасованого і перевиданого, зареєстровано новий наказ – про звільнення Наталії Юріївни з роботи. Таким чином пані Лега залишилася і без роботи, і без місця в докторантурі.

Поділитись

Коментарі

Вгору