Студенти ЧНУ кататимуться на лижах та вечерятимуть зі своїм ректором

26 грудня 2014, 16:59
Безымянный

Лот для студентів від в. о. ректра ЧНУ Олександра Черевка

Студенти Черкаського національного університетут ім. Б. Хмельницького смакуватимуть борщем, звареним викладачем, та кататимуться на лижах зі своїм ректором. 

Такі незвичні подарунки студенти виграли на благодійному аукціоні, лоти для якого готували самі викладачі.

- Ми збираємо гроші на тепловізор для студента ЧНУ, який нині воює в районі Донецького аеропорту, - розповідає в коментарі "Про все" волонтер та аспірант університету Анатолій Запорожець. - Для цього і в скриньку кошти збирали, і благодійний баскетбольний матч організовували.

Але коштів все рівно не вистачало. Тому в університеті організували благодійний викладацький  аукціон. Найбільший ажіотаж розгорівся навколо лота, запропонованого в. о. ректора ЧНУ Олександром Черевком.

- Ректор запропонував катання на лижах та домашню вечерю з ним. Такий незвичний лот придбали за 250 гривень, -розповідає Анатолій. - А викладач навчально-наукового інститутут природничих наук Олександр Спрягайло як лот запропонував власне приготування  каструлі борщу. Стартова ціна була 30 гривень, а зросла до 270 гривень.

Борщем від викладача смакуватимуть студенти із гуртожитку № 5. Також серед лотів був похід із викладачем на зимову рибалку. А директор наукової бібліотеки виставив до півстотні рідкісних монет.

Окрім того, розігрувалася філіжанка кави у "Львівській майстерні шоколаду", романтична вечеря, майстер-класи з приготування десерту, співавторство у наукових статтях, спільні ранкові пробіжки та навіть додаткові пари. І все це пропонували викладачі.  Розіграш лотів проходив у соціальній мережі Вконтакті.

Завдяки викладацькому аукціону студентам вдалося зібрати 9 тисяч гривень. Наразі кошти дозбируються, оскільки ще не всі студенти отримали стипендію. Організатори аукціону орієнтуються на 11 тисяч гривень.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору