До Золотоноші надійде гуманітарний вантаж для дитячого відділення лікарні (фото)

29 березня 2017, 15:58

Медичні засоби на подвір’ї німецької лікарні очікують на відправлення до України. Гуманітарною допомогою, ініційованою вже відомою золотонісцям організацією «Українські партнерства Ерцгебірге», клініка Нільс-Стенсен, що базується в містечках Мелле та Брамше (Південна Саксонія), має намір підтримати  дитяче відділення Золотоніської ЦРЛ, пише "Золотоноша".

Минулого тижня координатори організації «Друзі України Ерцгебірге» Сільвіо Уліг та Йєнс Унгер особисто брали участь в пакуванні та завантаженні автомобіля на подвір’ї клініки. Їхній колега Микола Черінько тим часом уважно слідкує, щоб допомога була доставлена за місцем призначення, контролюючи, фотографуючи та документуючи безпосередньо на місці процес підготовки та відправлення до України.

Громадянам Німеччини та волонтерам, за словами Сільвіо Уліга, байдуже що роблять політики, адже вони просто хочуть допомагати людям. Організація тісно співпрацює із Золотоношею, яка організувала та оплатила приїзд і розмитнення вантажу. Таким було рішення організації – кожен має зробити, що може. Вже два роки члени організації підтримують Золотоніську лікарню, долучивши відтепер сюди ще й Християнську клініку Мелле. Перша зустріч з волонтерами дала змогу керівництву лікарні чітко зрозуміти, що в допомозі справді є потреба.

Багато з того, що є необхідним в Золотоноші, знаходиться, на складі клініки. За словами директора відділення догляду Марайле Грайсер, до цього переліку входять і дев’ять ліжок з механічним налаштуванням. Окрім цього, до Золотоноші направляють купу меблів, технічного обладнання та інших лікарських засобів. Крім ліжок та шафок, надіслано стійки для крапельниць, насоси для перекачування молока, апарати дихання, два інвалідних візка та безліч інших корисних речей, зокрема, одяг для операційних. Його німці купували гуртом, відгукнувшись на заклик лікарів.

Вгору