До яких хитрощів вдаються черкащани, щоб передати заборонені речі у в’язницю (відео)

22 січня 2016, 19:42

Наркотики у зубній пасті, сім-карти у батонах, спирт у лимонадах. До яких тільки хитрощів не вдають громадяни, аби передати заборонені речі у місця позбавлення волі. Більшість контрабанди знаходять під час перевірки передач ув’язненим, інформує ЧСН.

Наркотики, спирт, зброя, особисті телефони і, навіть, кольорові олівці – все це категорично заборонено у в’язниці. Начальник відділу і нагляду безпеки Черкаської виправної колонії Андрій Шимушовський розповідає: засуджених часто перевіряють на збереження недозволених речей. Самі ж в’язні вдаються до трюків, щоб обвести навколо пальця наглядачів.

Кожен ув’язнений має право отримувати від близьких за один раз передачу, що важить до 30 кілограмів. Дозволені харчі та білизна. Оксана Луценко нещодавно у батоні знайшла приховану сім-карту. Інспектор показує, як перевіряють продукти на вміст заборонених предметів.

За спробу передачі заборонених предметів до виправної колонії громадяни несуть адміністративне правопорушення, якщо ж приносять наркотики – самі можуть потрапити за ґрати.

Коментарі

Вгору