До виборів частина депутатів бойкотуватимуть сесії Черкаської міськради

10 квітня 2014, 14:12

Представники депутатської групи "Вільних демократів" до виборів більше не збираються виконувати свої депутатські повноваження і з'являтися на сесії міської ради.

Про це під час візиту представників Автомайдану на завод ТЕМП по телефону повідомив голова депугрупи "Вільних демократів" Олег Ліходькін. 

Нагадаємо, після заклику депутата міськради Володимира Мамалиги - навідатися Автомайдану та Самообороні на ТЕМП до “Вільних демократів” і переконати їх більше не ігнорувати засідання сесій, "автомайданівці" таки здійснили візит на завод.

- Ми завітали на ТЕМП, охорона повідомила нам, що наразі усі на обідній перерві. Зателефонували Олегу Ліходькіну і він заявив, що "Вільні демократи" до виборів не будуть з'являтися на сесії міської ради. Таким чином, представники цієї партії просто плюють на громаду міста, - зазначив Володимир Мамалига, який зініціював поїздку на ТЕМП.

Водночас, голова депгрупи "Вільних демократів" прокоментував їхній бойкот засідань сесії міської ради на своїй сторінці у мережі Facebook. За словами Ліходькіна, після ухвалення Верховною Радою України рішення про проведення позачергових виборів депутатів Черкаської міської ради і міського голови м. Черкаси, депутатська група «Вільних демократів» неодноразово і абсолютно однозначно висловила свою позицію стосовно прийняття бюджету розвитку на 2014 рік і розгляду земельних питань.

"Ми наполягали на тому, що і пріоритети і основні статті і Програми соціально-економічного розвитку і бюджету розвитку на 2014 рік мають визначати депутати нового скликання. А теперішня міська рада має розглянути тільки ті дії, які неможливо перенести і які потребують термінового вирішення.

Той проект, який винесено на розгляд депутатів відставленим виконавчим комітетом містить велику кількість дій, витрати по яких абсолютно недоречні і недопустимі в нинішніх умовах. Незважаючи на свою позицію наша група на минулій сесії спробувала визначити той мінімум, який необхідно прийняти для забезпечення нормальної життєдіяльності міста.

На жаль, левова доля усіх пропозиції стосовно зняття суперечливих статей не знайшла підтримки депутатського корпусу. В процесі роботи минулої сесії я запропонував проголосувати і підтримати ті статті, які не викликали суперечностей більшості депутатів. Цю пропозицію теж не підтримали. Більш того результати роботи минулої сесії стосовно підтримки окремих пропозицій не було направлено депутатам на узгодження, хоча секретар міської ради Білоусов пообіцяв це зробити", - зазначив Ліходькін.

На його думку, проект ПСЕР і бюджету продовжують пропихувати в тому вигляді, який був прийнятий відстороненим виконавчим комітетом.

"Стосовно земельних питань, то на розгляд сесії продовжують надходити проекти розробки детальних планів берегової смуги, без розробки концепції і визначення природозахисної смуги, а також проекти детальних планів забудови мікрорайону «Соснівка», що неприпустимо.

Тому вкотре мушу наголосити, що позиція депутатської групи «Вільних демократів» залишається без змін. Ми не будемо брати участь в сесійній роботі без врахування нашої позиції, - зауважив депутат.

Коментарі

Вгору