До уваги черкащан: в Україні введуть нові автомобільні посвідчення й техпаспорт

17 вересня 2020, 10:13

В Україні розробили водійські права й техпаспорт нового формату. Зокрема, в документах з'являться нові позначки, - пише "Обозреватель".

Як написав у своєму Telegram-каналі народний депутат Олексій Гончаренко, Кабінет міністрів України вже затвердив нові зразки водійських посвідчень і техпаспорта. Також він опублікував документ, у якому детально описуються права та техпаспорт нового зразка.

Що зміниться в правах:

Тепер у водійському посвідченні нового зразка буде вказуватися інформація про надання згоди на посмертне донорство, а також інформація про групу крові та резус-фактор водія.

Так українські автомобілісти в разі потрапляння у смертельну ДТП зможуть пожертвувати свої органи.

Необхідна інформація про донорство буде вказуватися в правах із письмової згоди їхнього власника. Якщо ж водій відмовиться від участі в програмі посмертного донорства та вказівки групи крові в документах, водійські права підлягають заміні на аналогічні без зазначених відміток.

Що зміниться в техпаспорті:

Що стосується техпаспорта, тепер у ньому буде вказуватися екологічна норма, якій відповідає транспортний засіб – наприклад, Євро 2, Євро 6 і ін.

Ті документи, які були видані до набуття чинності постанови про впровадження нових водійських прав і техпаспорта, залишаються в силі – вони будуть чинними до закінчення терміну своєї дії.

Поділитись

Коментарі

Вгору