До суду скеровано справу за фактом замаху на вбивство поблизу розважального закладу в місті Черкаси

02 березня 2018, 09:35

Інформуємо, що Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115  КК України  (закінчений замах на вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині).

Досудовим розслідуванням встановлено, що в січні цього року 22-річний молодик, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння біля розважального закладу в місті Черкаси, маючи умисел направлений на вчинення умисного вбивства незнайомого йому чоловіка, на ґрунті особистих неприязних відносин, вчинив закінчений замах на умисне вбивство, а саме умисно наніс чоловіку десять ножових поранень в життєво важливі органи, внаслідок чого потерпілий впав на землю і перестав чинити опір.

Після чого зловмисник впевнившись, що потерпілий не змінює горизонтального положення, зник з місця вчинення кримінального правопорушення, проте потерпілий самостійно звернувся за допомогою до сторонніх осіб.

Зловмиснику обрано запобіжний захід, оголошено про підозру та на даний час справу скеровано до суду для розгляду по суті.

Довідково: за вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.

За повідомленням Черкаської місцевої прокуратури.

Поділитись

Коментарі

Вгору