Як змінилось життя черкащан після участі у телевізійних шоу

16 січня 2014, 18:28

Рік, що минув, видався плідним для черкащан на різноманітні телевізійні проекти. Як змінилось життя черкащан  після того, як вони взяли участь у телевізійному шоу, інформує Vechirka.net.

Брати Мандрикови: «Армія прихильниць стала ще більшою!»
З того часу, як запальний дует черкаських близнюків, Андрія та Івана Мандрикових, підкорював сцену вокального телешоу «Голос. Діти.» на каналі 1+1, минув цілий рік. За цей період 13-річні співаки закріпили свою популярність у місті. Кажуть, що прихильників з’явилося ще більше, особливо серед дівчат. Навіть у новорічну ніч Ваня з Андрієм працювали: близнюків захотіли почути в одному з боулінг-клубів міста.

- Після виступів глядачі часто підходять і кажуть, що хлопці дарують їм море позитивних емоцій і гарного настрою, - ділиться батько братів Мандрикових Денис.- Це надзвичайно приємно! Ми й далі продовжуємо формувати репертуар для Вані та Андрія. Але хочеться, щоб вони виконували не лише кавер-версії світових хітів, а й пісні, написані спеціально для них. Тому наразі ми перебуваємо в активному пошуку автора пісень.

Діана Кньовець: «В особистому житті все налагодилось!»
Свого часу історія 16-річної Діани Кньовець із Черкас, яку країні розповів канал СТБ у шоу «Вагітна в 16», сколихнула все місто. Дівчина завагітніла в 13 років, за що батько її дитини, на той час вже повнолітній Максим Сіпко, потрапив до в’язниці. Період після шоу був важким для Діани та її родини. Але більш ніж за рік все заспокоїлось. Діана ладна годинами розповідати про нові досягнення свого Богданчика, якому в листопаді виповнилось вже 2 роки:

- Він надзвичайно активний і життєрадісний хлопчик. Такий непосида! Кожен день говорить все більше й більше нових слів!

В клопотах за малим, Діана не забуває й про себе. Тричі на тиждень ходить на заняття до вечірньої школи, вирішила закінчувати 12 класів, аби вступити до технікуму. За сином в цей час доглядає її мама. А от рідний батько Богдана зовсім віддалився від сина. Своє покарання в місцях позбавлення волі він відбуватиме до середини весни.

В особистому житті Діани Кньовець відбулись кардинальні і дуже приємні зміни. Навчена гірким досвідом минулого, вона не поспішає розповідати всі подробиці, але, загадково посміхаючись, зізнається, що справді щаслива.

Марія Грін: «У нас в родині не змінилося нічого. А жаль»
28-річна черкащанка Марія Грін – іще одна жінка, історія якої в минулому телевізійному році викликала резонанс серед земляків. На початку літа завдяки телешоу «Міняю жінку» на каналі 1+1 країна дізналась про складні стосунки Марії з цивільним чоловіком Ростиславом Кальком. Відтоді, як шоу вийшло в ефір, у житті родини не змінилося нічого: жінка, як і раніше, працює на двох роботах, перукарем та продавчинею квітів, її чоловік – сидить вдома.

- Зате, - хвалиться Маша, - наш «перманентний ремонт» вже зрушив з місця. Я навела лад у дитячій кімнаті.

Попри сподівання, участь в шоу не внесла кардинальних змін ані в життя родини, ані в світосприйняття Марії чи її чоловіка. Єдине, що дійсно змінилось - жінка почала приділяти набагато більше уваги 8-річній доньці Олександрі. Марія каже, що, не дивлячись на всі обставини, не шкодує про участь в «Міняю жінку», за дні зйомок вона встигла трохи відпочити від свого звичного шаленого ритму життя й набратись позитивних емоцій від рідної землі, адже жінка родом саме із Сімферополя.

Тигран Герикян: «Участь в шоу – не мета мого життя»
21-річний черкащанин Тигран Герикян своїм сценічним Чарлі Чапліном і танцем в стилі попінг просто-таки зачарував суддів шостого сезону шоу «Танцюють всі» на СТБ, тому на кастингу в Дніпропетровську без проблем отримав путівку до сотні кращих танцівників та можливість позмагатись за місце в двадцятці на берегах сонячної Ялти. Втім, на першому ж етапі боротьби хлопець вибув.

- Нічого надзвичайного після участі в шоу в моєму житті не сталося, - зізнається Тигран, - Одразу після трансляції кастингу незнайомі люди часто підходили на вулиці, розпитували, цікавились, чи пройду далі. А для моїх друзів та знайомих це не було дивиною, адже вони вже звикли, що я час від часу з’являюсь на екрані.

«Танцюють всі-6» - не перший телепроект, де брав участь Тигран Герикян. До цього були «Інтуїція», «Не зупиняй мене», «Україна має талант-5», кілька попередніх сезонів «Танцюють всі». Хлопець каже, що участь в шоу для нього – не мета життя, а можливість спілкуватися з талановитими людьми. Нині Тигран Герикян – студент 5 курсу Черкаського державного технологічного університету, опановує професію промислового дизайнера. Але більшість свого часу присвячує саме танцям, викладає в хореографічній студії «Пару Па».

Поділитись

Коментарі

Вгору