До річниці Дня Незалежності відбудеться туристично-краєзнавча експедиція «Ріка життя»

09 березня 2016, 06:33

шшшшДо 25-тої річниці Незалежності України усіх туристів-любителів запрошують долучитися до пішохідної експедиції «Ріка життя» вздовж Дніпра. Орієнтовна протяжність маршруту – 1100 кілометрів. Ця туристична акція розпочнеться 2 липня у Міжнародний день Дніпра, триватиме 55 днів та має завершитися 25 серпня.

Склад експедиції – 5 осіб, у тому числі професійні журналісти і медики. Усі туристи – любителі. На маршруті до команди короткотерміново можуть долучатися й інші учасники з регіональних туристичних організацій та аматори.

Старт пішохідного переходу почнеться з місця, де ріка Дніпро перетинає кордон України біля села Кам’янки Ріпкінського району Чернігівської області. Далі маршрут пролягає через міста Вишгород, Київ, Черкаси, Чигирин, Світловодськ, Кременчук, Верхньодніпровськ, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Марганець, Нова Каховка, Херсон, та інші населені пункти вздовж Дніпра до села Рибальчого Голопристанського району Херсонської області.

До 15 березня мають затвердити маршрут з визначенням дат та міста табору для ночівель біля населених пунктів. Орієнтовно по Черкаській області, експедиція проходитиме близько 10 днів у другій половині липня. У квітні-травні шукатимуть спонсорів та закуплятимуть обладнання для проведення експедиції. У травні-червні проведуть тренування членів команди.

Щоденник заходу з фото- та відеоматеріалами публікуватимуть на сторінці у «Фейсбуці». По закінченні експедиції буде видана книга-альманах про перебіг безпрецедентної в історії України туристично-краєзнавчої акції.

За додатковою інформацією звертайтеся до голови громадської організації «Олександрівці» Сергія Станіславовича Сердюка, тел.: (068) 46-22-888, електронна адреса: [email protected]

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Поділитись

Коментарі

Вгору