До кінця тижня на Черкащині будуть слизькі дороги

12 січня 2015, 20:20

3e7ff94-285Як повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань, у минулі вихідні, внаслідок вторгнення теплих атлантичних повітряних мас, відбулося різке підвищення температурного фону від 10-11° морозу до 0-3° тепла. Максимальна температура повітря була +3+6°, вночі -2+1. Спостерігалося танення снігового покриву, висота зменшилася на 2-8 см і станом на ранок 12 січня не перевищує 3 см, а в південно-західних, центральних і північно-східних районах області сніг розтанув повністю.

У морозний період на водних об’єктах області посилилися процеси льодоутворення. Станом на 10 січня на переважній частині акваторії Кременчуцького водосховища відмічався суцільний льодостав, товщина льоду становила 13-17 см. Однак з приходом потепління, у черговий раз відновилися процеси послаблення і руйнування льодових утворень.

За прогнозом синоптиків, до кінця робочого тижня переважатиме антициклональний характер погоди, тому температура буде підвищуватися: вночі -3+2, вдень 0+5º. Проте вітер досягатиме штормових позначок. Очікується ожеледиця, тому виходячи на вулицю слід бути особливо уважними та обережними, а комунальним службам – бути готовими докласти максимум зусиль, щоб забезпечити нормальне функціонування та життєдіяльність області, попередити виникнення небезпечних ситуацій на дорогах і тротуарах, спричинених ожеледицею.

За інформацією Черкаського обласного центру з гідрометеорології

Поділитись

Коментарі

Вгору