До Канева завітав всеукраїнський проект Оlympic Lab

25 червня 2017, 18:18

Фото з сайту noc-ch.ck.ua.

Всеукраїнський проект #Оlympic Lab завітав до Канева. Про це інформує «Kanos» із посиланням на сайт Національного олімпійського комітету України.

Як зазначається у повідомленні, днями для учнів Канівської спеціалізованої школи № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов було проведено зустріч в рамках проекту #Оlympic Lab за модулем «Історія олімпійського руху».

Ознайомлював учнів з історією Олімпійських ігор стипендіат відділення, майстер спорту України зі стрільби із лука Олександр Гнатенко. З великою зацікавленістю учні слухали розповідь, ставили запитання та брали участь в обговоренні теми.

Крім того, долучилися діти й до показового майстер-класу з олімпійського виду спорту – стрільби з лука, під час якого вони мали можливість ознайомитися зі спортивним обладнанням та аксесуарами.

«Дуже важливо, що Національний олімпійський комітет України впроваджує та підтримує реалізацію проектів, які спрямовані на залучення дітей, молоді до активної участі в олімпійському русі та спорті, а також налаштовує їх дотримуватися здорового способу життя», – зазначає Олександр Гнатенко.

Відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області Іван Урста передав в ході візиту до Канева шкільній бібліотеці навчального закладу олімпійську літературу, а пришкільному табору – комплект спортивних м’ячів. По завершенню заходу, учасників проекту відзначили подарунками відділення НОК України у Черкаській області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору