До Канева передали чергову партію ліків на суму понад 260 тис. грн.

15 травня 2017, 15:28

12 травня відбулося чергове засідання комісії  з питань взаємодії з благодійним фондом "ФармВарта", у якому взяли участь головний лікар Канівської ЦРЛ Віра Шапошник, головний лікар Канівського центру ПМСД Валентина Андрон, депутати Канівської міської ради Микола Козин і Галина Каретнікова, завідувач відділення соцдопомоги територіального центру Лідія Литвин та інші, інформує Канівська міська рада.

Як повідомив виконуючий обов’язки керуючого справами виконавчого комітету Володимир Святелик, цього разу фонд "ФармВарта" передав Каневу препарати: "Лактовіт форте", сироп від кашлю "Мілістан" і порошки для приготування розчину для ін’єкцій "Ронем" і "Сульбактомакс". Загалом до Канева передали медикаменти на суму понад 260 тисяч гривень.

У ході засідання комісія вирішила, що порошки для приготування розчину для ін’єкцій будуть передані Канівській центральній районній лікарні, а "Лактовіт форте" і сироп від кашлю "Мілістан" відпускатимуться жителям міста без рецептів через територіальний центр управління соцзахисту.

Відпуск ліків розпочнеться з 19 травня.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору