До єдиної в Черкасах гімнастичної зали не пускають дітей

06 лютого 2014, 09:54

 

Гімнастика в Черкасах під загрозою. Вихованців спортивної школи «Спартак» не пускають до єдиної в області гімнастичної зали. Усе через борги за її оренду. На сьогодні вони розрослися до майже 90 тисяч гривень. Тренери, юні гімнасти та їхні батьки просто в розпачі, повідомляють "ВІККА-новини".

– Оця медаль мені дуже подобається. Її я здобула на «Дніпровських хвилях» у 2012 році.

Кімната Лізи вщент заповнена медалями. Дівчинка – гімнастка з 10-річним стажем. Відстоює честь Черкас на всеукраїнських першостях. Вона мріє про олімпійське золото.

Ліна Кравець, мама гімнастки: «Вона не біжить, вона летить до зали. І з задоволенням займається. У неї багато дуже друзів у залі. Це її друга родина. Це тренер, яка виховує її з трьох років. Знає всі її сильні та слабі місця».

Нині мрія Лізи, як і решти двохсот вихованців спортивної школи «Спартак», під загрозою. Тренуються вони тут безкоштовно.

– Рівняйсь! Струнко! Сьогодні ми почнемо заняття з бігових вправ. Направо! Йдемо на килим.

«Спартак» орендує залу у фізкультурно-спортивного товариства «Україна». Вона – єдина в області облаштована для занять гімнастикою. Та орендодавець звідси чимдуж виганяє гімнастів. То тепло вимикає, то світло, то й на поріг не пускає. Коментувати це на камеру директор товариства навідріз відмовився. Причину конфлікту пояснює тренер. Алла Красовська теж виросла в цій залі.

Алла Красовська, тренер із гімнастики: «Невчасно проплачують оренду. Через це ми страждаємо. Тому що то в бюджеті немає коштів, то казначейство не пропускає ці проплати».

У мерії кажуть: хвилюватися нічого. У цьогорічному бюджеті передбачили кошти на погашення боргу за оренду залу. І нібито вже й узгодили із власником приміщення графік виплат.

Олександр Гаврилов, начальник відділу фізкультури та спорту МВК: «Я думаю, що до кінця цього місяця ми всі кошти йому повернемо. Застосовується зараз розпис, і оці кошти в сумі 90 тисяч найближчим часом перерахують на рахунок «України».

Проте такі запевняння владців поки не заспокоюють батьків гімнастів і тренерів. Кожне пропущене тренування – лише на шкоду спортивній кар’єрі дітей.

Тетяна Гончарова, бабуся гімнастки: «Куди ще піти – невідомо. Бо спортивна зала, де стоїть гімнастичний інвентар, у нас одна. Не уявляю! Бо 10 років у спортивній школі, 10 років щоденних тренувань».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору