Директор черкаського підприємства не виплачував зарплату працівникам

06 лютого 2014, 09:35

Прокуратурою міста Черкаси, за результатами перевірки додержання законодавства про оплату праці на ДП «Центрукргеологія» НАК «Надра України», зареєстровано кримінальне провадження за ч.1 ст.175 КК України – невиплата заробітної плати працівникам.

Про це повідомляєу прес-служба прокуратури міста Черкаси.

Встановлено, що керівник, який очолював державне підприємство у період із травня по грудень 2013 року, незважаючи на надходження на рахунок підприємства за цей період близько 1 млн. 800 тис. гривень та на наявність заборгованості з зарплати перед працівниками на значно меншу суму, направив на її виплату усього частину наявних коштів. Решту грошей, усупереч законодавству, використано на господарські витрати, повідомляє прокурор міста Черкаси Олександр Маслюк.

Досудове розслідування доручено проводити слідчому відділу Придніпровського РВ у м. Черкаси УМВС України в Черкаській області.

За подібні правопорушення Кримінальний кодекс України передбачає штраф до п’ятидесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або виправні роботи на строк до двох років.

Поділитись

Коментарі

Вгору