До дня народження Тараса Шевченка в середмісті Черкас читали його поезію

10 березня 2018, 17:33

9 березня виповнилося 204 роки від дня народження всесвітньо відомого українського поета та прозаїка Тараса Шевченка. У Черкасах його пам’ять вшанували покладанням квітів до монумента Великого Кобзаря під пісню на його слова «Реве та стогне Дніпр широкий» та декламуванням віршів поета просто неба.

Участь у заходах на площі біля музично-драматичного театру взяли міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, його заступники Ігор Волошин, Людмила Бордунос, Юрій Ботнар, Ігор Кривошеєв, секретар міської ради Ярослав Нищик, представники структурних підрозділів міськвиконкому та громадськість.

– Ми вшановуємо одного з найвидатніших українців, нашого земляка – Тараса Шевченка, – прокоментував Анатолій Бондаренко. – Він завжди був непересічною особистістю – як серед сучасників, так і донині. А його поезія, як це не дивно, досі лишається актуальною та завжди доречною. У написаних ним рядках кожен може знайти щось своє – найбільш злободенне й важливе.

Декламувати вірші Тараса Григоровича спершу взялися діти – вихованці кількох дошкільних навчальних закладів, школярі, учні й викладачі професійного автодорожнього ліцею, працівники бібліотек. Загалом під час заходу працював принцип вільного мікрорайону, тож прочитати улюблену поезію Шевченка мали змогу всі охочі.

На площі звучали уривки з його поеми «Княжна» («Зоре моя вечірняя»), «Зацвіла в долині…», «Світає, край неба палає…», «І досі сниться: під горою…», «Гомоніла Україна».

За інформацією прес-служби ЧМР

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору