До Дня Конституції правоохоронці Черкащини позмагалися за Кубок з міні-футболу (фото)

24 червня 2016, 20:39

1

Змагання відбулися на базі спорткомплексу Черкаського інституту пожежної безпеки імені героїв Чорнобиля серед 6 збірних команд Черкаського гарнізону поліції.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Черкаській області.

2

За підтримки та ініціативи відділення Національного олімпійського комітету України, спортивного клубу поліції, Черкаської обласної організації ФСТ «Динамо» та Управління кадрового забезпечення ГУНП в Черкаській області відбувся турнір з міні-футболу.

3

До участі в змаганнях подали заявки 6 збірних команд управлінь, відділів та підрозділів ГУНП. Вони були розподілені на дві підгрупи по 3 команди. Кожен тайм тривав по 10 хвилин, під час яких визначалися учасники, які потраплять до фіналу.

4

Досвідчені арбітри контролювали та слідкували за дотриманням гравцями правил гри. Переможці групи та команда, яка зайняла друге місце в підгрупі, вийшли до фінальної частини.

5

В результаті наполегливої та напруженої боротьби третє місце посіла збірна команда Управління кримінальної поліції, яка перемогла збірну команду Головного управління Національної поліції в Черкаській області з рахунком 3:1.

6

У фіналі ж зустрілися команди батальйону поліції особливого призначення та слідчого управління. Матч закінчився з рахунком 3:0 на користьспецпризначенців, які в результаті стали переможцями турніру.

7

По закінченню змагань були визначені кращий нападник, захисник та воротар. Переможці і призери змагань отримали кубки, почесні грамоти, футбольні м’ячі та цінні подарунки.

8

Поділитись

Коментарі

Вгору