До Дня матері в Черкасах покажуть музичну казку

10 травня 2019, 17:18

До Дня матері в Черкасах покажуть музичну казку

У четвер, 16 травня. о 17.00 годині в Черкаському міському Будинку культури імені Івана Кулика відбудеться музична казка «Добра Мати Бридкого Каченяти».

Ідея відтворити сучасну українську театральну версію у чотирьох діях, за мотивами відомого твору Ганса Крістіана Андерсена, належить режисеру, методисту позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради – Олександрові Бондаренку. У 2018 році він написав віршований текст, який згодом став основою майбутнього музично-драматичного твору.

Олександр Володимирович, перебуваючи на військовій службі у зоні проведення операції об’єднаних сил, повернувся у відпустку для постановки дитячої театральної вистави.

Святкове театралізоване дійство приурочене Дню матері, що в Україні відзначається у другу неділю травня.

Казка розповідає про родинні стосунки, шляхи виходу зі складних життєвих ситуацій та материнську любов, яке все перемагає. Через казку до дитини приходить розуміння, що в житті «добре», а що «погано». Музична вистава, зазначають організатори, спонукає глядача до пошуку гармонії в особистому житті та взаємовідносинах зі світом.

Для реалізації цього проекту залучені педагогічний колектив та майже сотня юних акторів-вихованців позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради.

 

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

Читайте такожПро початок війни, сучасних партизан та російську агресію: у Черкасах презентували проект “Бранці Кремля”.

Поділитись

Коментарі

Вгору