До Черкаського СІЗО навідався обласний прокурор

24 вересня 2015, 15:55

сізо23 вересня цього року Сергій Овчаренко відвідав Черкаський слідчий ізолятор, повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Під час візиту, його супроводжували начальник відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян прокуратури області Сергій Іванов, начальник обласного управління ДПтС в області Анатолій Грищенко та начальник Черкаського слідчого ізолятора Роман Дяченко.

У ході візиту до зазначеної установи прокурор області перевірив дотримання конституційних прав взятих під варту та засуджених осіб, зокрема неповнолітніх, жінок та засуджених до довічного позбавлення волі.

Також прокурор провів особистий прийом засуджених та поспілкувався з останніми щодо умов їх утримання, пропонував висловити скарги чи побажання стосовно дій адміністрації установи.

Крім того, перевірив учбовий клас, подвір’я для прогулянок, оглянув цехи їдальні, якість приготування їжі та медичну частину.

Вгору