До Черкас приїдуть письменники-фантасти

22 квітня 2016, 22:00

6cc6287cd83c56261eb248c26e913b92

У Черкаси, 27 квітня, в середу, приїдуть відомі українські автори-фантасти Володимир Арєнєв та Олег Сілін.

Про це інформує Молодіжна громадська організація «Книжковий маестро».

Автори проведуть для підлітків міста майстер-клас на тему: «Як вигадати захопливу історію». Окрім цього, для черкащан з письменниками-фантастами відбудеться вечірня зустріч «Як створюють фантастичні світи». На ній Володимир Арєнєв та Олег Сілін розкажуть про своєрідне поєднання фантастики із актуальними, в тому числі неоднозначними й навіть дратівливими темами, про перспективи і можливості для тих, хто тільки планує стати професійним письменником.

Обидва заходи відбудуться в Черкаському художньому музеї. Вхід на підлітковий майстер-клас – 100 грн, на вечірнє спілкування – 30 грн до заходу, 35 – в день заходу.

Додамо, що письменники в Черкасах не вперше.  Раніше Володимир Арєнєв та Олег Сілін приїздили до міста з презентацією своїх видань. Зокрема, повісті-фантазії «Бісова душа, або Заклятий скарб», збірки надкороткої фантастичної прози «Zарисовка О», роману «Баллада о байкере» та іншими творами.

"Володимир Арєнєв - київський письменник, редактор, сценарист. Автор 23 сольних книжок, твори друкувалися українською, російською, польською, англійською та ін.мовами. Веде літературні курси при Центрі Літературної Освіти. Лауреат багатох премій, у тому числі - "Єврокону-2014" (Дублін, Ірландія) як кращого письменника для дітей та молоді.

Олег Сілін, народився 1982 року в Харкові. Фантастику полюбив завдяки книзі Джона Крістофера «Вогняний басейн». Перше оповідання, яке було надруковане, присвячене іншій великій любові – футболу, й оповідає про воротаря, оскільки автор чимало років грав на цій позиції. Також є шанувальником японської анімації. В 2008 році виступив співзасновником літературного об’єднання «Зоряна фортеця», аби підштовхнути розвиток фантастичної прози українською мовою. В 2013 році отримав премію «Єврокон» як найкращий молодий автор Європи. На сьогодні є автором двох романів та більш ніж трьох десятків оповідань і статей про фантастику".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору