До 18 квітня держава повністю розрахується з мобілізованими військовослужбовцями

16 квітня 2014, 13:51

Про це на брифінгу «Виведення військ із Криму, їх розміщення на материку, матеріальне забезпечення та допомога сім’ям військовослужбовців» в Українському кризовому медіа-центрі повідомив заступник міністра оборони України Петро Мехед.

— До 18 квітня Міністерство оборони повністю розрахується за березень і перший квартал квітня з тими військовослужбовцями, що потрапили під часткову мобілізацію. Сума допомоги буде варіюватися у залежності від військового звання і відповідно до посади, оскільки серед мобілізованих були не тільки рядові, а й офіцери командної ланки, — розповів він. — В середньому це буде більше 2 000 гривень. Для цього виділені кошти з резервного фонду Міністерства оборони України.

Заступник міністра оборони України розповів, що днями особисто пересвідчився у тому, що в побутовому плані і мобілізовані, і українські військовослужбовці забезпечені всім необхідним: спальними місцями, формою, хорошим харчуванням тричі на день, медициною.

На завершення брифінгу Петро Мехед подякував громадянам України, які зібрали на потреби армії майже 100 млн гривень.

— Я хочу подякувати всім, хто допомагав української армії. Адже на рахунки Міністерства оборони від юридичних і фізичних осіб у рамках акції «Підтримай українську армію» вже надійшло понад 98,6 млн. З цієї суми 94 455 000 — це грошові перекази на матеріально-технічне забезпечення, а решта — на медичне забезпечення Міністерства оборони України, — резюмував Петро Мехед.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору