Днями при облдержадміністрації сформують оновлену громадську раду (список)

19 червня 2014, 09:57

 

У п’ятницю, 20 червня, відбудуться установчі збори для формування нового складу громадської ради при обласній державній адміністрації. Під час цих зборів їх учасники визначатимуться з кількісним складом майбутньої оновленої ради та її представниками, оберуть президію та очільника новообраної структури.

Про це повідомив координатор ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при ОДА Юрій Піднебесний.

– Активна частина громадськості після Революції Гідності прагне плідно працювати з органами державної влади для того, щоб повернути людям довіру до влади, яка була втрачена через неправедну й непатріотичну діяльність, – зауважив Юрій Дмитрович. – Громадська рада – це дорадчий орган між громадою та виконавчою владою для конструктивної і результативної роботи з виконавчою гілкою влади.

Водночас, за його словами, інтереси суспільства в обласній раді представлятимуть по одному представнику громадських рад кожного з районів.

Наразі для участі в цих установчих зборах ініціативній групі, до складу якої входить п’ять чоловік, надійшло майже вісімдесят (75) заявок від інститутів громадянського суспільства. Термін повноважень попередньої громадської ради при обласній державній адміністрації, який згідно чинного законодавства становить два роки, вичерпався.

Список учасників

(ПІБ кандидата, повна назва ІГС, що висунув кандидата)

1. Бамбула Володимир Володимирович Черкаська обласна громадська організація «Романі Рота»

2. Белюкіна Наталія Василівна Регіональна непідприємницька громадська організація «Центр соціального партнерства»

3. Болтенков Володимир Миколайович Черкаська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

4. Борисова Тамара Леонідівна Черкаська обласна молодіжна громадська організація Клуб "Перехрестя"

5. Бублій Михайло Федорович Обласна громадська організація «Академія наукових технологій»

6. Бучковська Алла Вікторівна Черкаське обласне відділення Дитячого Фонду України

7. Василенко Анатолій Семенович Черкаське обласне товариство політичних в'язнів і репресованих

8. Велівченко Віктор Олегович Черкаська обласна молодіжна громадська організація "Форпост"

9. Веретільник Володимир Михайлович Черкаська обласна Організація ветеранів "Організація ветеранів України"

10. Галаєва Оксана Миколаївна міський осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив»

11. Гладких Сергій Волдимирович Черкаський обласний осередок "Ліги соціальних працівників України"

12. Гончар Сергій Миколайович Асоціація підприємців "Середній бізнес Черкас"

13. Грачов Павло Олександрович Обласна громадська організація "Черкаський інтелектуальний клуб "Що.Де.Коли"

14. Громовський Юрій Дмитрович Черкаське товариство сприяння місцевому самоврядуванню

15. Давидов Андрій Сергійович Спілка молодіжних організацій "Рада молодіжних громадських організацій Черкаської області"

16. Данилов Юрій Леонідович Громадська організація ветеранів та співслужбовців 41 гвардійської танкової дивізії

17. Зелененко Леонід Леонідович Черкаська обласна організація «Українська Народна Самооборона»

18. Земляков Юрій Олексійович Громадська організація "Репортаж інформація консалтинг аналітика" Інформаційне агенство "РІКА"

19. Ілюха Олександр Володимирович Черкаська обласна молодіжно-інформаційна організація "Світогляд"

20. Ільченко Олена Олексіївна Спілка дитячих та юнацьких організацій Черкащини

21. Карабешкіна Наталія Миколаївна Черкаський обласний благодійний фонд «Сила Доброти»

22. Каштан Сергій Миколайович Представництво Всеукраїнської спілки громадських організацій "Конфедерація громадських організацій інвалідів України" в Черкаській області

23. Керей В'ячеслав Іванович Громадська організація "Черкаське регіональне антикорупційне бюро"

24. Кравцов Олег Олександрович Черкаська міжрайонна громадська організація «УКРАЇНСЬКЕ ТОВАРИСТВО МИСЛИВЦІВ І РИБАЛОК»

25. Краєва Людмила Миколаївна Черкаське обласне відділення громадської організації жінок-інвалідів "Донна"

26. Краснова Тетяна Вікторівна Черкаська міська громадська організація "Громадські ініціативи"

27. Кулик Маіна Олегівна Благодійна організація "Благодійний фонд "Сучасне село та місто"

28. Кучер Галина Михайлівна Черкаська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Гармонія"

29. Лукашов Сергій Миколайович Черкаський благодійний фонд "ТРІАДА"

30. Лук'яненко Вероніка Миколаївна Черкаська обласна громадська організація шахтарів-інвалідів "Шахтар-911"

31. Майоров Даниїл Андрійович Черкаська міська молодіжна організація «Станиця Черкаси Пласту – Національної скаутської організації України»

32. Мартинова Ольга Михайлівна Черкаський обласний осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України

33. Мельніченко Ольга Сергіївна Черкаська обласна молодіжна організація «Служба підтримки сім’ї, дітей та молоді «Берегиня»

34. Миколенко Василь Олександрович Черкаської міська Асоціація органів самоорганізації населення

35. Мисник Віктор Григорович Черкаське міське товариство по зхисту навколишнього середовища "Екологія"

36. Михлик Максим Миколайович Черкаська обласна організація "Комітет виборців України"

37. Мірошніченко Костянтин Валентинович Черкаська міська громадська організація «Ультрас Черкаси»

38. Мойсієнко Василь Миколайович Черкаська обласна громадська організація "Центр європейської та євроатлантичної інтеграції"

39. Мороз Олександр Олексійович Черкаське обласне молодіжне громадське об’єднання «Холодний Яр»

40. Назаренко Валерій Анатолійович Черкаська обласна громадська організація "Українське Вільне козацтво Черкащини"

41. Несват Наталія Андріївна Черкаська благодійна організація людей що живуть з ВІЛ/СНІДом "Від Серця до Серця"

 

42. Нікітін Дмитро Євгенійович Федерація плавання Черкаської області

43. Нікітіна Галина Михайлівна Черкаський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації інвалідів користувачів психіатричної допомоги "Юзер"

44. Обідзінський Назар Богданович Черкаська обласна громадська організація "Воля ХХІ"

45. Пасічник Дмитро Васильович Черкаське обласне молодіжне громадське об'єднання "Європейські молодіжні ініціативи"

46. Перепьолова Лідія Василівна Всеукраїнська громадська організація "Праведна країна"

47. Петренко Микола Іванович Всеукраїнська громадська організація "Козцька територіальна оборона"

48. Піднебесний Юрій Дмитрович Громадська організація "Християнський Духовно-Просвітницький центр "Воскресіння"

49. Плахута Таісія Вікторівена Черкаська обласна організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді демократи»

50. Пономарьов Павло Михайлович Обласна організація Федерації пейнтболу України

51. Прогнімак Яків Іванович Громадська організація «Фонд розвитку «Шевченків край»

52. Процідило Олексій Федорович Черкаського обласного відділення "Всеукраїнського об'єднання ветеранів"

53. Рекун Анатолій Іванович Черкаська обласна громадська організація "Реурсний центр АНГО"

54. Рибченко Олександр Володимирович Черкаська міська спілка ветеранів Афганістану

55. Романов Олексій Юрійович Громадська організація «ГРОМАДСЬКИЙ БЛОКПОСТ»

56. Сахно Станіслав Миколайович Об'єднання громдян "Нам тут жити"

57. Скакун Вадим Леонідович Молодіжна Федерація Флетленда в Черкаській області

58. Слинько Сергій Володимирович Черкаська обласна благодійна фундація «Паритет»

59. Стадник Володимир Володимирович Черкаське обласне громадське об'єднання "Досить нас дурити"

60. Стрижак Олена Віталіївна Черкаське обласне відділення ВБО "Всеукраїнська Мережа ЛЖВ"

61. Сухонос Микола Григорович Черкаський обласний осередок товариства садівників, городників

62. Феофілова Вікторія Віталіївна Коаліція молодіжних громадських організацій Черкаської області "Молода Черкащина"

63. Фізер Іван Васильович Черкаська обласна організація Національної спілки художників України

64. Фоміна Наталія Максимівна Черкаська обласна організація "Всеукраїнська екологічна ліга"

65. Фюдр Олена Станіславівна Черкаська обласна громадська організація "Народна довіра Черкащини"

66. Харченко Анна Олегівна Благодійний фонд "Наддніпрянський Фонд"

67. Хворов Вадим Володимирович Українська незалежна громадська спілка "Захист"

68. Черевань Андрій Борисович Черкаська обласна громадська організація «Правий сектор»

69. Черкашина Тетяна Вікторівна Черкаська міська громадська організація "Ліга культури"

70. Шаврацький Юрій Анатолійович Черкаська обласна організація "Товариство сприяння обороні України"

71. Швед Тарас Григорович Черкаське обласне молодіжне об'єднання "Енергія"

72. Шинкарьова Олександра Сергіївна Черкаське обласне молодіжне творче об’єднання «Сузір’я»

73. Шмиголь Сергій Олегович Черкаська обласна організація Національний молодіжний центр "Екологічні ініціативи"

74. Яворський Олександр Григорович Громадська організація "Союз учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів Черкаської області"

75. Янчук Ольга Миколаївна Черкаська обласна громадська організація "Діти Чорнобиля"

 

Поділитись

Коментарі

Вгору