Для ліквідації наслідків негоди та ожеледиці на Черкащині задіяно понад 70 одиниць спецтехніки

18 грудня 2017, 15:25

Для ліквідації наслідків негоди працівники дорожніх організацій Черкащини ще вночі розпочали роботи із ліквідації ожеледиці та прибирання снігу на дорогах та забезпечення безпечного і безперешкодного проїзду автодорогами загального користування.

Для забезпечення проїзду, в умовах погіршення погодних умов, на дорогах Черкащини працюють підрядні організації Служби автомобільних доріг у Черкаській області. Для ліквідації наслідків негоди та ожеледиці задіяно понад 70 одиниць спецтехніки, для посипання доріг та для попередження виникнення ожеледиці використали понад 300 тонн протиожеледної суміші.

Вранці 18 грудня роботи з ліквідації ожеледиці продовжуються. Наразі проїзд автотранспорту автомобільними дорогами загального користування забезпечено.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області наголошує, що під час роботи снігоприбиральної техніки, водії транспортних засобів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки та не створювати заторів.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом. Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, не перевищуйте допустиму швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів.

Краще запобігати виникненням надзвичайних ситуацій. Будьте уважні та обережні.

За повідомленням прес-служби САД у Черкаській області.

 

Вгору