У кількох районах області розпочали роботу Центри допомоги учасникам АТО. Невдовзі вони працюватимуть скрізь по Черкащині. Це дасть змогу оперативно та більш ефективно допомагати бійцям антитерористичної операції та їхнім родинам, переконані у Черкаській ОДА.
- Нині такі центри вже діють в Жашківському районі, Золотоніському, Кам’янському, Смілянському, Тальнівському, Чигиринському, Шполянському та інших. Наразі їх вже більше половини. Втім у районах, де ще не створені центри, тимчасово виконують їхні функції спілки учасників АТО та волонтерські організації, – зазначив заступник голови ОДА Віталій Коваль під час робочої наради з координаторами обласного Центру.
Координатори ж виокремили основні проблеми, з якими зіштовхуються АТОвці. Серед них: найбільш болючі земельні питання, пільгового перевезення, забезпечення твердим паливом, харчування дітей учасників АТО у садочках та школах тощо.
За словами координаторів, наразі здійснюється процес опрацювання анкет, які заповнюють АТОвці в районах, систематизуються та узагальнюються проблемні питання.
– Водночас ми допомагаємо тим учасникам АТО та їхнім родинам, проблеми яких потребують негайного вирішення, – зазначив керівник Центру Микола Добровольський. – Тішить, що в таких районах, як: Шполянський, Чигиринський, Золотоніський, робота в цьому напрямку проводиться на високому рівні. Однак є й такі, що не допрацьовують, приміром, на Звенигородщині.
У ході наради учасники зібрання обговорювали також питання функціонування безпосередньо обласного Центру, зокрема в частині його матеріально-технічного забезпечення.
Між тим, Віталій Коваль повідомив і про те, що відповідно до розпорядження голови ОДА від 16 листопада, розширено склад Центру допомоги учасникам АТО. Відтак до нього додатково ввійшли представники Черкаської спілки учасників АТО, ГО «Об'єднання патріотичних сил», ГО «Об’єднання бійців-реформаторів», ГО «Спілка воїнів АТО «Черкащани» та ін.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram