“Для того, щоб залишатися в єдності й прямувати вперед”: у Черкасах відбувся шостий молитовний сніданок

29 грудня 2023, 14:15

У Черкасах 29 грудня відбувся шостий обласний молитовний сніданок. На заході виступили представники церков та влади, присутні читали тексти Святого Писання та молилися за перемогу України. 

Участь в молитовному сніданку взяли представники духовенства, депутати, військові, підприємці, громадські діячі, освітяни, волонтери, представники культурної сфери та охорони здоров’я Черкаської області.

Організували захід Черкаська обласна Рада Християнських церков та ГО “Рух реформації” за участі християнських церков міста. 

- Молитовні сніданки відбуваються для того, щоб консолідувати свої зусилля навколо духовних цінностей. Зусилля громадськості, влади, військових, волонтерів. Для того, щоб не втрачати фокус, залишатися в єдності й прямувати вперед. Тому ми збираємося для того, аби в молитвах проголошувати наші прагнення, наші ідеї та втілювати їх в життя. Цього разу в нас на заході присутні більше військових, адже все більше й більше наших співгромадян беруть участь в цій визвольній війні, - розповів координатор молитовних сніданків Черкаської області, голова ГО “Рух реформації”, пастор Валерій Бєляєв.

До читання псалмів на заході долучилися також освітяни, депутати та військові. 

- Коли здається, що смерть поруч, то який би ти не був сильний, самовпевнений, гордий чи упертий, ти стаєш на коліна й просто починаєш молитися. Ти розумієш, що в цей момент твоя надія є лише на Бога. Коли ми працюємо з хлопцями, ми завжди молимося. Серед нас мало людей, які воювали до повномасштабного вторгнення, які тримали зброю в руках і вміли нею користуватися. Хтось - зварювальник, хтось працював на меблевій фабриці тощо. Мистецтву воювати ми навчилися вже під час самої війни. Я дякую Богу за те, що він допомагає в моменти, коли ти безсилий, - говорить воїн 3-ї окремої штурмової бригади, сапер Сергій з позивним “Добрий”. 

Наостанок пластуни передали присутнім Вифлеємський вогонь, а всі присутні разом зачитали молитву “Отче наш”.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору