«Для обласного госпіталю закуплять нове обладнання», – Підгорний

15 вересня 2020, 15:19

Депутати обласної ради проголосували за внесення змін до головного фінансового документа Черкащини під час пленарного засідання сесії 11 вересня. У документі передбачено спрямування понад 770 тисяч гривень на закупівлю гематологічного аналізатора, стоматологічної установки та УЗД-апарату.

- Ще в серпні на запрошення ветеранських організацій відвідав госпіталь із робочим візитом, тоді із керівником Сергієм Задорожним обговорили потребу в оновленні матеріально-технічної бази. Тепер закупівля нового обладнання включена до змін у бюджет області й депутати на засіданнях комісій та в сесійній залі ці зміни підтримали. Упевнений, що купівля нового обладнання зробить госпіталь більш спроможним до нових умов фінансування, а наші захисники зможуть отримувати ширший перелік послуг, - прокоментував Анатолій Підгорний.

Також спрямовується 200 тис. грн на закупівлю нового обладнання для санаторію “Сосновий бір”, понад 645 тисяч гривень - по “Екстреній та швидкій медичній допомозі населенню” для виплати середньої заробітної плати працівникам, призваним на військову службу, 1,2 млн грн на ремонт гуртожитку Черкаської медичної академії тощо.

За словами директора департаменту фінансів Наталії Кравченко, враховуючи невиконання за 8 місяців, дохідна частина обласного бюджету зменшується на 63,6 млн грн. Зменшуються призначення по деяких управліннях та департаментах ОДА, проте це невиконання не позначиться на діяльності бюджетних установ, оскільки відбулася економія, коли заклади не працювали.

Крім того, голова обласної ради Анатолій Підгорний зауважує, що зміни в основному стосуються включення додаткових трансфертів з державного та місцевих бюджетів та перерозподілу видатків у межах головних розпорядників.

Серед основних змін у сфері освіти - розподіл субвенції із держбюджету:

- 1,4 млн грн - на створення навчально-практичних центрів сучасної професійної (професійно-технічної) освіти, зокрема, придбання обладнання та ремонт Корсунь-Шевченківського професійно-технічного ліцею.

- Понад 10 млн грн залишку освітньої субвенції - на виконання протипожежних заходів, у закладах освіти обласного підпорядкування й надання субвенції місцевим бюджетам на купівлю шкільних автобусів.

За рахунок перерозподілу затверджених призначень, спрямовуються кошти на оплату праці освітянам тощо.

Із повним проєктом рішення щодо змін до бюджету можна ознайомитися ТУТ.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору