Для міського голови Черкас просять премій на надбавок на 500%

11 листопада 2021, 18:40

На сайті Черкаської міської ради з’явився проєкт рішення про встановлення черкаському міському голові Анатолію Бондаренку надбавок і премій у наступному бюджетному році. 

Про це пише "18000".

Згідно з текстом документу за умови його підтримки депутатами, Бондаренко матиме право на преміювання у розмірі 400% від щомісячного окладу. А також 100% від цього ж окладу в якості надбавки за високі досягнення у праці як керівнику, який безпосередньо займається розробленням проєктів нормативно-правових актів, проводить експертизу проєктів таких актів.

Також міський голова отримуватиме й одноразову допомогу на вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати.

Як раніше повідомляли журналісти, родина міського голови Анатолія Бондаренка здійснює забудову майже двох гектарів землі на території Будищанської селищної ради у селі Сокирна. На березі Дніпра членами родини Бондаренка вже зведено відпочинковий комплекс з 11 будиночками та двома басейнами, а також залитий фундамент під велику капітальну споруду, призначення якої невідомо. Реальність вартості набутих активів викликає об’єктивні сумніви. Зокрема, Бондаренко свої дві ділянки придбав нібито за 30 тисяч гривень. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Неля :

І ЩО? ДАДУТЬ? Спитайте у народу, як він це сприймає? Уявляю, якби Президент собі виписав таку премію, вся країна б встала на вуха!)) А тут…Просто ні за що – 200-300 тисяч в карман (окрім з/п та надбавок) – й можна “керувати” й надалі…СУМНО.

Неля :

Додам: це скільки платникам податків у такий скрутний час треба працювати, щоб ця особа отримала таку премію???

Алла :

Така надбавка- тому що треба будувати в Сокирному відпочинковий комплекс. Треба ж якось легалізувати кошти, щоб не потрапити під статус корупціонера.

Олена :

“Для міського голови Черкас просять премій на надбавок на 500%!” – дуже цікаво, ХТО ПРОСИТЬ?)) 2 роки боремося із пандемією, багато підприємців закрилися, а той, хто залишився, ледь зводить кінці із кінцями і платить податки. А мер просто нахабно буде витрачати гроші платників податків на премію собі, коханому??? СОВІСТЬ Є?

Вгору