Дітей військових 118-ї бригади запрошують у табір “ТРО-Я” на морі

04 серпня 2023, 13:12

Дітей військовослужбовців 118-ї бригади усіх батальйонів та підрозділів запрошують у табір "ТРО-Я" на морі.

Табір відкритий для дітей віком від 6 до 18 років. Діти відпочиватимуть у селі Сергіївка Одеської області протягом 13-21 серпня.

"Ми поважаємо та пам'ятаємо мужність та жертовність батьків, які віддали своє життя на захист Батьківщини. Тому участь у таборі безкоштовна для дітей: загиблих військових, пропавших безвісти, полонених та військових, які отримали інвалідність у наслідок поранення", - йдеться на сторінці 118 окремої бригади ТрО.

Для відпочинку у таборі запрошують також дітей усіх інших військовослужбовців будь-якого звання та підрозділів. Вартість участі для інших учасників становить 6 200 грн*, проте організатори прагнуть залучити спонсорів для зменшення внеску.

В програмі табору: купання в Будацькому лимані, вечірні ватри, дискотеки, захоплюючі квести, майстерки, вивчення українських пісень, активні спортивні ігри, футбол, волейбол та тенісні столи. Також діти зможуть скористатися лікувальними процедурами: ропні ванни, фізіотерапія, грязелікування та ЛФК.

Трансфер з Черкас до табору та назад буде забезпечений, а діти проживатимуть у стаціонарних умовах з усіма зручностями в оздоровчому закладі. Організатори забезпечать триразове смачне харчування, професійний догляд за дітьми та медичне обслуговування.

Реєстрація ТУТ.

Для детальної інформації тел: 0931975354 Юлія.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору