“Невакцинованих дітей до школи не пускатимуть”, – Уляна Супрун

05 жовтня 2018, 14:56

"Невакцинованих дітей до школи не пускатимуть", - Супрун

Виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун окреслила переваги й недоліки впровадження медреформи на Черкащині. 

За її словами, 24 медичні заклади в області підписали договори з Національною службою здоров'я України і отримують фінансування, а тамтешні лікарі мають підвищену зарплату. Також із позитивів міністерка виокремила те, що вже 50% черкащан підписали декларації з лікарями.

Також Уляна Супрун закцентувала увагу і на недоліках, зокрема, небажанні батьків вакцинувати своїх дітей. І наголосила, що дітей без щеплення до школи не пускатимуть.

- У країні зараз спалах кору, проте на Черкащині забагато вакцини, але це не тому, що її забагато купили, а через небажання батьків вакцинувати дітей,- сказала Уляна Супрун.

Ще однією проблемою на Черкащині, за словами Супрун є відсутність інсуліну для хворих.

- Зараз є потреба дофінансування інсуліну для залежних. Через електронний реєстр ми бачимо, що потреба цього препарату там на тисячу одиниць є меншою, ніж подають в області. Тому тут треба розібратися, щоб ми знали, для яких пацієнтів відшкодовуємо і не робити це для "мертвих душ", - додала Супрун.

Коментарі

Злюка сказав:

Я би її до людей лярву не підпускав би.

Олександр сказав:

А ще треба висилати всіх нещеплених у 30ти кілометрову Чорнобильську зону, з позбавленням громадянства, як неблагонадійних і потенційно небезпечних. Чудове місце для резервації. Янкі мають великий досвід в боротьбі з корінним населенням. Краще б Уляну не пустили до школи, тоді в Україні було б на одну проблему менше.

Вгору