Діди черкащанина, який вів “голодну тусу” в річницю Голодомору, померли голодною смертю

30 листопада 2021, 14:39

Телеведучий Володимир Остапчук, який родом з Умані, вибачився за скандальну вечірку з блогерами на День пам'яті жертв Голодоморів. У своїх соцмережах він перепросив за фразу "голодна блогерська туса", якою підписав одну зі сторіз на цій вечірці.

Саме він розважав гостей на вечірці, яку у свій день народження 27 листопада влаштував Instagram-блогер Олександр Заліско. У розпал веселощів ведучий у своїх сторіз опублікував фото святкового столу, яке підписав "голодна блогерська туса". Цей підпис, і сам факт проведення вечірки в день пам'яті жертв Голодоморів обурив соцмережі.

- Навіть самому мені складно пояснити, як я міг не подумати в ту секунду, який це день і скільки болю та смутку за ним стоїть. "Голодна туса" не був наругою чи гумором над днем пам'яті жертв Голодоморів, - зауважив Володимир Остапчук.

За його словами, гостям довго не виносили страви й вони почали хвилюватись, тож коли ведучий виклав ці сторіз в Instagram, йому "спало на думку" підписати сторіз саме так.

скриншоти

Згодом Остапчук додав, що не подивився у календар, коли забронював таку дату в своєму розкладі. За його словами, він шанує та поважає день пам'яті жертв Голодоморів. Крім того, обидва брати його дідуся померли від голоду.

"Жодним чином мої сторіз не мали відношення до дня пам'яті, та часом секундне недумання може мати непоправні наслідки", - написав Остапчук.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Черкащанка :

Але ж життя продовжується. Йому треба працювати, щоби ЖИТИ! У мене теж прадід помер від голоду у 1921 році. Але я живу тут і зараз. Сумую, звичайно, але без фанатизму.

Вгору