Дев’ята поразка поспіль: “Черкаські Мавпи” поступилися “Хіміку”

08 листопада 2020, 08:04

"Черкаські Мавпи" відіграли дев‘яту гру в рамках турніру Суперліга Паріматч проти БК "Хімік". На жаль, "Мавпи" поступились господарям майданчику з рахунком 64:61.

Цей матч черкаські баскетболісти знову грали без головного тренера Максима Міхельсона, який ще перебуває на самоізоляції. А його обов‘язки виконував Микола Кірсанов. Стартову п‘ятірку склали: Попов, Кобець, Хаджифейзович, Конєв, Скапінцев.

Перша чверть видалась дуже вдалою для Мавп. "Мавпи" змогли утримати рахунок, майже, рівним. Різниця по закінченню склала 3 очки, на користь "Хіміка".

Третя чверть у "Мавп" була дуже результативною. За перші п‘ять хвилин черкасці відірвались на 7 очок. Але до кінця чверті господарі трохи відігрались та скоротили відрив до 4 очок. В останній чверті гра відбувалась на рівних. Проте фінальний рахунок склав - 64:61.

Зазначимо, що аступна гра "Черкаських Мавп" вібудеться 12 листопада вдома, проти МБК "Миколаїв".

За інформацією пресслужби БК "Черкаські Мавпи"