Держгеокадастр Черкащини завершив перший етап передачі землі в комунальну власність громадам

15 грудня 2020, 08:39

фото тематичне

Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області 2020 року всього передано 113,8 тис. га землі державної власності сільськогосподарського призначення в комунальну власність шістдесят одній громаді, зокрема сьогодні шість ОТГ отримали в розпорядження майже 23,2 тис. га.

«Із 15 грудня розпочнеться другий етап, під час якого передаватимемо земельні ділянки, що були включені в перелік для продажу прав оренди, після проведення аукціону, а також земельні ділянки, на які надано дозволи для виготовлення проектів землеустрою, але такі проекти не подані на затвердження до цього часу, – поінформував присутніх на заході начальник Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Ігор Віштак. – Тож разом із громадами Черкащини ми продовжуємо передачу земель. Цей процес, ініційований Головою Держгеокадастру Романом Лещенком, – важливий крок у реалізації земельної реформи в Україні».

Своєю чергою представники ОТГ (секретарі й голови) подякували за довіру та запевнили, що раціонально розпоряджатимуться землею. А також висловили сподівання на подальшу співпрацю й допомогу обласного Держгеокадастру в питаннях використання земель.

Перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що передані в комунальну власність органам місцевого самоврядування, розміщено на сайті Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області в рубриці «Передача земель громадам».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору