Держфінінспекція в області не підтвердила кредиторську заборгованість майже на 2 млн гривень

20 червня 2014, 13:38

 

Эффективное налоговое планирование. Готовые оффшоры по всем юрисдикциям.

Держфінінспекція в Черкаській області, впродовж березня-червня поточного року проводила перевірки достовірності обсягів кредиторської заборгованості розпорядників і одержувачів коштів державного бюджету з оплати товарів, робіт і послуг, на закупівлю яких поширюється дія Закону України «Про здійснення державних закупівель», та кредиторську заборгованість за капітальними видатками державного та місцевих бюджетів, інформує прес-служба відомства.

Станом на 12 червня за результатами 530 проведених контрольних заходів не підтверджено кредиторську заборгованість на суму 1941,35 тис. гривень. Зокрема, минулого тижня під час проведення перевірки у відділі освіти Золотоніської райдержадміністрації не підтверджено достовірність кредиторської заборгованості на суму 299,19 тис. грн з оплати послуг на проведення капітального ремонту.

Вказані контрольні заходи, які проводяться на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету», тривають.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору