Держава побачить кожного: у Міноборони анонсували посилення мобілізації в Україні

13 жовтня 2023, 13:56

Держава посилюватиме контроль за військовозобов'язаними, щоб уникнути випадків ухилення від мобілізації.

Про це заявила заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова в ефірі національного телемарафону, пише Фокус.

За словами Калмикової, рішення чоловіка з'явитися в ТЦК - питання цінностей і усвідомлення того, що кожен зобов'язаний захищати свою країну. За її словами, найкращим рішенням буде власна ініціатива. При цьому вона зазначила, що навіть якщо людини немає в реєстрі військовозобов'язаних, держава зможе її бачити.

Наталія Калмикова

"Краще прийти самому і знайти той підрозділ, у якому хочеш служити й мобілізуватися. Це можливо зробити. Це найкращий шлях", - наголосила Калмикова.

За словами заступниця міністра оборони, вже підготовлено пропозиції щодо змін до законопроєкту, які стосуються обліку військовозобов'язаних.

Калмикова зазначила, що нині сотні тисяч громадян України намагаються уникнути мобілізації, тому розробляються зміни до нормативно-правових актів, які допоможуть урегулювати це питання.

"Наразі вже підготовлені пропозиції щодо змін до законопроєкту, які стосуються обліку військовозобов'язаних, які потім стають військовослужбовцями. Для того, щоб люди могли проходити ВЛК, а також усі процедури, які стосуються мобілізації за місцем проживання. Наразі тривають фінальні узгодження щодо концептуальних питань, для того, щоб можна було виносити зміни до Закону України та унормувати питання обліку військовослужбовців", - розповіла Калмикова.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Іван Мазепа :

Та невже всіх? Що навіть міністрів, депутатів, всіх їх дітей та прихвоснів того шобла залучать? Куди до дітей Данілова, чи Порошенка? А ні, мабуть підуть служити з Козловським, та подібним недолугими марнотратством , в батальйон “Монако”.
На жаль все й далі йде своєю чергою , корупціонерства на людському горі та шкіряно торпедо-керованому геноциді .
Далі буде…

Вгору