Держава дасть Смілі понад 16 мільйонів, аби там вчасно почався опалювальний сезон

13 жовтня 2019, 15:30

У п'ятницю, 11 жовтня, відбулася нарада Міністерства розвитку громад та територій України під головуванням очільниці міністерства Альони Бабак.

Питання порядку денного - критична ситуація із опалювальним сезоном у Смілі. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко.

За його словами, переговори були тривалі та складні. Адже спочатку мова йшла про надання поворотної допомоги, яку і місто Сміла, і область не можуть собі дозволити. Хоча, за фінансовими показниками, міська влада мала змогу частково погасити борги. Але цією можливістю не скористалася. Під час наради поінформував про фінансово-економічні розрахунки та необхідність вирішення питання, аби опалювальний сезон у Смілі таки почався вчасно.

А вчора, 12 жовтня, Кабмін таки ухвалив рішення про спрямування безповоротної допомоги в розмірі 16,1 млн грн.

Ці кошти критично необхідні, аби люди вчасно отримали в домівки тепло.

"Робимо все, щоб надзвичайної ситуації у зв'язку із початком опалювального сезону у Смілі не було! Вважаю великою перемогою те, що питання вирішуємо не на тлі паління шин у Смілі чи в холодних лікарнях та школах, як це було минулого року", - наголосив Шевченко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору