Депутати звернулися до Мінфіну, щоб бюджет Черкас не втратив 2 млн євро

06 листопада 2015, 13:01

EBRR

Депутати Черкаської міської ради звернулися до Міністерства фінансів з проханням ухвалити рішення щодо реструктуризації боргу по кредитній угоді між Європейським банком реконструкції та розвитку і КП "Черкаситеплокомуненерго". 

- Рішення щодо реструктуризації боргу по кредиту було ухвалено сесією міської ради. Але Мінфін у місячний термін, як це передбачає бюджетний кодекс, не надіслав ніякого рішення, - зазначила директор департаменту фінансової політики Черкаського МВК Наталія Джуган. - За бюджетним кодексом діє принцип мовчазної згоди, але ЄБРР не погоджується на цей принцип і вимагає наявність рішення від міністерства. Якщо Мінфін не ухвалить таке рішення, то місто до кінця року має перекрити кредиторські зобов'язання і сплатити банку 2 млн євро за цей та минулий рік. Це досить велике навантежаення на бюджет. Наразі офіційного висновку від міністерства ми не отримали.

Нагадаємо, депутати міської ради проголосували за дозвіл комунальному підприємству “Черкаситеплокомуненерго” провести реструктуризацію взятого в ЄБРР кредиту.

Поділитись

Коментарі

Вгору