Депутати змарнували півдня, – Одарич про сесію міськради

06 серпня 2015, 14:29
IMG_5387

Фото Про все

Депутати Черкаської міської ради даремно провели півдня на сьогоднішній сесії. Так сесійне засідання, на якому обранці так і не змогли вирішити долю МАФів, прокоментував міський голова Сергій Одарич. 

- Тут є кілька факторів. Думаю, це пов’язано із бізнес інтересами і частини депутатів, і частини людей поза депутатським корпусом. Така ситуація, яка є сьогодні, коли  відсутня чітка регламентація про можливість розміщення тимчасових споруд,  вигідна тим, хто самовільно днями і ночами встановлює тимчасові споруди. А коли мораторій буде знятий, ми опинимося перед фактом: кіоск стоїть -  значить узаконюйте. Я думаю це є головним стимулом того, щоб рішення тривалий час не виносилося і не голосувалося, - зазначив Сергій Одарич.

Тим не менше, питання МАФів є в порядку денному і його таки доведеться знову розглядати на одному з наступних засідань. Утім, шанси, що це питання матиме логічне завершення, - невеликі.

- Але чим ближче до виборів, тим менші шанси, - додав Одарич.

Нагадаємо, сьогодні упродовж майже чотирьох годин депутати так і не змогли вирішити долю міських МАФів. У результаті міський голова закрив сесію.

Коментарі

Вгору