Депутати забили на сполох через котлован на центральному стадіоні

29 січня 2016, 17:41

FKeFab-Biy4

Котлован на центральному стадіоні Умані викликав запитання в депутатів облради. «Уманьферммаш» стверджує, що то буде спортивно-готельний комплекс. Депутати підозрюють, що буде відмивання коштів. Міфи, що точаться навколо будівництва остаточно розвіялись після поширення в інтернеті відео, де продемонстровано план забудови, інформує Вечірня Умань.

Хто і що будує на території центрального стадіону? Це питання стурбувало депутата обласної ради Романа Похольчука.

«Сьогодні я, та моя колега Араксія Маргарян, як депутати обласної ради, зробили запит до Уманської міської ради, управління архітектури і містобудування та управління Державного земельного агентства в Уманському районі, з приводу розпочатого будівництва на центральному стадіоні міста. На скільки мені відомо, стадіон, по плану, входить до центральної частини міста, а це означає, що будівля, яка там будується, не має перевищувати 4 поверхи, але судячи з котловану та техніки, яка робила отвори для сваїв, там будуть всі 9 поверхів, що не дозволяє профпридатність земельної ділянки».

Через кілька днів телекомпанія Умань опублікувала відео, в якому заступник генерального директора по кадровій і правовій роботі ПАТ «Уманьферммаш» Юрій Комар особисто розповів, що на території стадіону планується будівництво спортивно-готельного комплексу. Власники сподіваються отримувати додаткові кошти для утримання стадіону і футбольного клубу «Уманьферммаш», адже щороку ці витрати становлять близько 1.5 млн. грн. Під час інтерв’ю Юрій продемонстрував план забудови, в якому чітко зазначено, що одна частина комплексу матиме 2 поверхи, інша ж не більше чотирьох.

vvvvvvvv

Коментарі

Вгору