Депутати вирішили повернутися до питання приватизації Соснівки

06 березня 2018, 11:41

Під час сьогоднішнього засідання сесії Черкаської обласної ради депутат Михайло Мушієк запропонував повернутися до питання прийняття Програми приватизації об'єктів спільної власності територіальних громад. 

Однак така пропозиція викликала заперечення з боку частини депутатів, оскільки одним з пунктів цієї програми є приватизація так званої "Андріївської дачі", яка належить готелю "Дніпро".

- Влада в черговий раз, нівелюючи і ґвалтуючи регламент, повертається до питання дерибану обласного комунального майна. Серед об'єктів приватизації знаходиться і сумнозвісне питання "Андріївської дачі" - прокоментував це питання депутат обласної ради Сергій Воронов.

Слід зазначити, що питання приватизації саме цього майна піднімається вже не вперше. Так минулого року на землі, яка відноситься до цього об'єкту, вже намагалися побудувати багатоповерхівки. На сьогодні це майно знаходиться в оренді приватної структури, яка неодноразово намагалася його приватизувати через так звані "невід'ємні поліпшення".

У результаті, депутати 39 голосами не підтримали пропозицію Михайла Мушієка.

Натомість підтримали пропозицію Миколи Булатецького поставити це питання останнім в порядку денному. "За" проголосувало 43 обранці.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору