Депутати виправили помилку в назві черкаської вулиці

21 квітня 2018, 09:15

19 квітня Черкаська міська рада проголосувала за внесення змін у  рішення “Про перейменування вулиць”. Зокрема, депутати змінили назву вулиці, що була названа на честь загиблого учасника АТО, пише "Інфоміст".

Колишня вулиця Невського, яку згодом було перейменовано на вул. Олександра Маломужа, тепер зватиметься Олександра Маламужа.

“Під час проведення  засідання комісії з питань найменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів, інших споруд, розташованих на території міста та встановлення пам’ятних знаків, меморіальних дошок у місті Черкаси ради в протоколі засідання топонімічної комісії від 15.12.2016  було допущено технічну помилку у прізвищі, а саме: замість Олександра Маламужа зазначили – Олександр Маломуж”, – ідеться в пояснювальній записці.

Нік сказав:

Молодці, оце справжній подвиг👍,героя вже дали за виправлену помилку? 😁😁😁

Оксана сказав:

Краще б допоги зробили..

Оксана сказав:

І премію не забудьте собі виписати

Павло сказав:

Допоги? Що за маячня?

Креатифф сказав:

так назвали б Олександрівською вулицю, та й усе по тому
а чим святий Невський неугодив то?

Нік сказав:

Та нашим хіба вгодиш.

Павло сказав:

Цілком підтримую. Наші вулиці повинні мати назви, що стосуються Черкас. Яке відношення має новгородський князь до Черкас, який, до того ж, був васалом (рабом) Золотої Орди і їздив за ярликом на князювання до монгольського хана? Я бачу, що і в рідних Черкасах ще й досі є раби Московії.

Вгору