Депутати погодили виділення з бюджету 150 тис грн на проморолик про Канів

28 жовтня 2016, 18:39

b2579edb878e0566a51067ed2c0d2c9b

Депутатський корпус підтримав пропозицію міського голови Ігоря Ренькаса стосовно виділення коштів на зйомку проморолика про Канів, інформує «Kanos».

Зокрема, дане рішення було ухвалене вчора. Згідно нього, з міського бюджету на створення відповідного відео виділили 150 тис грн.

За словами міського голови Ігоря Ренькаса, якому й належала ініціатива створення проморолику, це буде якісна відео-робота хронометражем 4-5 хвилин, для створення якої, буде використане професійне обладнання та квадракоптери.

Крім того, подібна ініціатива також вмотивована тим, що 5 років назад туристів, які відвідують Канів, було у 2 рази більше. Тож саме зйомками і трансляцією проморолика, місцеві чиновники планують привернути увагу туристів до міста.

В свою чергу, напередодні голосування за даний проект рішення, очільник бюджетної комісії міськради Володимир Коржов запропонував тимчасово відкласти розгляд даного питання, оскільки зараз, на його думку, це не на часі.

Також він зауважив і його думку підтримали інші народні обранці, що відповідна ініціатива була б логічною з вуст керівника комунального підприємства «Інформаційно-туристичний центр», у безпосередні обов’язки якого і входить розробка заходів для промоції Канева.

Та попри всі ці зауваження, в кінцевому результаті ,більшість депутатів все таки підтримали ініціативу міського голови та проголосували «За» виділення 150 тис грн на виготовлення проморолика про місто Канів.

Коментарі

Вгору