Депутати направили кошти з колеса огляду й льодового палацу на техніку для ЧЕЛУАШ

15 березня 2017, 16:14

Фото: Про все

Для комунального підприємства ЧЕЛУАШ збираються придбати нову техніку. Для цього на сьогоднішній сесії депутати підкорегували бюджет та внесли зміни до ПСЕР. Задля тракторів ЧЕЛУАШу депутати «пожертвували» коштами з колеса огляду, льодового палацу та з будівництва полігону твердих побутових відходів.

- Депутати міської ради відкоригували бюджет. Найбільше з цього корегування отримало ЧЕЛУАШ, - каже директор міського департаменту фінансової політики ЧМР Наталія Джуган. - Було запропоновано передбачити кошти на закупівлю техніки - це рециклер, навісне обладнання, 2 трактори. Ця техніка вкрай необхідна для того, щоб підприємство виходило на поточний ремонт у повній потужності. Спочатку виділити кошти для підприємства пропонувалося за рахунок резервного фонду. А тепер збалансування відбулося за рахунок того, що зменшено видатки на будівництво льодового палацу, полігону твердих побутових відходів та зменшено видатки з колесу огляду. Більше того, в попередньо прийнятому рішенні виконавчого комітету було передбачено спрямувати кошти на ремонт доріг за рахунок коштів виділених на асфальтоукладач. Але це рішення не було прийняте, тому кошти у сумі 1,6 мільйонів лишилися в ЧЕЛУАШ. Тож у комунального підприємства буде і асфальтоукладач.

Тож, із коштів, передбачених на колесо огляду, на користь ЧЕЛУАШ було знято 2 млн 047 тис. грн. Із льодового палацу -  2 млн. 250 тис, а з будівництва полігону твердих побутових відходів – більше 3 мільйонів гривень.

Вгору