Депутати міськради нарешті об’єдналися і хочуть затвердити склад виконкому

10 листопада 2014, 10:48
10801633_381943621974321_2835297851580778156_n

Фото: Про все

Сьогодні, 10 листопада, керівники більшості фракцій у міськраді підписали угоду про спільні дії депутатського корпусу та формування виконавчого комітету Черкаської міської ради. У цій угоді є склад виконкому, який більшість депутатського корпусу пропонує міському голові Сергію Одаричу винести завтра на розгляд позачергового засідання сесії міськради саме в такому складі.

Про це повідомляє кореспондент Про Все.

Депутати бачать виконавчий комітет міськради таким: міський голова – Сергій Одарич; секретар міськради – Олександр Радуцький; перший заступник міського голови – Тарас Хвиль; заступники міського голови Юрій Гончаров, Станіслав Овчаренко, Олександр Ільченко.

До складу виконкому на громадських засадах можуть увійти представники Координаційної ради Сил Майдану Іван Кієнко, Анатолій Рекун, Ольга Галушко, Сергій Гончар, Олексій Романов. Крім того, від громадськості до складу виконкому можуть увійти Олександр Лісовий (Спілка ветеранів), а також представник "Азоту".

За словами секретаря міської ради Олександра Радуцького, депутати, усвідомлюючи відповідальність за долю міста, висловлюють готовність подолати протиріччя в депутатському корпусі та сформувати виконком.

- Метою нашого об'єднання є координація дій на благо громади міста. Віднині відповідальність за дії виконавчих органів ради лежить на всіх нас, - повідомив Олександр Радуцький.

- Фракція "Батьківщина" послідовно йшла до тієї угоди, яку ми зараз підписуємо. Я радий, що усі політичні сили знайшли можливість підписати її. Тут немає політики, а є конкретна реалізація проекту. Ми вирішили, що будемо разом з представниками громадськості боротися з корупцією і працювати на благо містян, - прокоментував угоду керівник фракції "Батьківщина" у міськраді  Роман Діскант.

- Громадськість повинна бути представлена у виконавчих органах влади. Вони повинні контролювати і працювати на благо міста. Ми повинні об'єднатися не заради політики, а заради життя людей. Майже усі представники фракцій підписують цей документ, оскільки єднання депутатського корпусу сьогодні відбувається заради черкасців, - зазначив голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка у Черкаській міській раді Сергій Тищенко.

- Депутати знайшли порузуміння щодо персонального і кількісного складу виконкому. Цей документ є першим кроком до оновлення влади у Черкасах. Прикро, що міський голова не спромігся винести на розгляд сесії той склад виконкому, який би об'єднав усіх депутатів. Ми сподіваємось, що міський голова внесе цей документ на розгляд позачергового засідання сесії, - наголосив керівник фракції "Солідарність" у Черкаській міській раді Андрій Більда.

Поділитись

Коментарі

Вгору