Депутати “кришують” продаж вночі алкоголю неповнолітнім у Черкасах?

04 грудня 2014, 22:43

11-636x424

Черкащани не можуть допомогтися реагування на ситуацію ні від влади, ні від міліції, інформує ГромЧе.

Черкащанка Ірина Радомська живе у будинку, поблизу якого цілодобово ведеться торгівля спиртним. Від гучних компаній, що випивають ночами у подвір’ї, страждають жителі двох дев’ятиповерхівок.

– Ми неодноразово зверталися і до влади, і до правоохоронців. Адже існує заборона на продаж спиртного з 22.00 до восьмої ранку, – розповідає черкащанка. – Однак правоохоронців ця справа не цікавить. Вони навіть не приїздять на виклики, коли сп’яніла молодь тероризує жителів будинку.

Припинити торгівлю спиртним черкащанам не вдається, оскільки просто нікому фіксувати факти продажу.

– В інспекції, яка контролює це питання, мені відверто заявили, що в них робочий день триває до п’ятої, тож вони не збираються ходити ночами з перевірками, – стверджує Ірина Радомська. – А чеки із часом продажу, які ми надали як доказ, взагалі нікого не цікавлять! Як і той факт, що спиртне продають навіть неповнолітнім.

Аби вплинути на ситуацію, черкащанка звернулась до громадськості під час традиційного народного Віче.

– На жаль, депутати міськради самі не зацікавлені у виконанні цього рішення, оскільки є власниками таких магазинів, – відзначив громадський активіст Анатолій Рекун.

Під час Віче домовились впливати на проблему силами громадськості. Зокрема, активісти планують організовувати рейди і ловити продавців «на гарячому», а факти продажів фіксувати на відео. Крім того вимагатимуть звіту від начальника міліції про роботу, або ж її відсутність у цьому питанні.

Поділитись

Коментарі

Вгору