Депутати ініціюють будівництво бункера у Черкаському обласному онкодиспансері

17 грудня 2021, 12:05

Вчора, 16 грудня, відбулася зустріч депутатів обласної ради з керівництвом, лікарями та пацієнтами Черкаського обласного онкологічного диспансеру. Під час заходу керівник фракції ВО “ЧЕРКАЩАНИ” Олександр Коваленко повідомив, що на “бюджетній” комісії депутати облради запропонували включити будівництво бункера в Програми соціально-економічного розвитку Черкащини на 2022 рік.

Цей бункер необхідний для встановлення лінійного прискорювача - приладу, який з точністю до міліметра опромінює пухлину, не вражаючи здорові органи. Він значно безпечніший у роботі, як для лікарів, так і для пацієнтів на відміну від кобальтового прискорювача, який працює в комунальному закладі дотепер.

- При формуванні плану соціально-економічного розвитку області на наступний рік депутати домовлялися з головою Черкаської ОДА про те, щоб включити до нього будівництво бункера та закупівлю лінійного прискорювача для онкодиспансеру. Це вкрай необхідно для нашого регіону. Важливо також те, що ми відстояли придбання лінійного прискорювача саме в лізинг, а не концесію, - додав Олександр Коваленко.

Депутат Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець зазначив, що рішення робочих органів обласної ради направлені на те, щоб підтримати ініціативи, які керівництво онкологічного диспансеру вважає найпріорітетнішими.

- Ми підтримуємо ініціативи, хоч і дороговартісні, але які дають можливість рятувати життя не лише жителів Черкаської області, а й всієї України. Ми погодилися і поставили найпріорітетнішими завданнями на 2022 рік саме розвиток медицини, - додав пан Вельбівець.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору